Masivní parkety-vlysy

Klasické parketové podlahy patří v současné době k jedněm z mála podlahových krytin s tradicí prověřenou mnoha desetiletími používání. Ani moderní doba upřená k produkci umělých a levných materiálů však nedokázala a pravděpodobně ani nikdy nedokáže nahradit onen nádech nadčasovosti klasické parketové podlahy. Profesionálně položená nebo zrenovovaná parketová podlaha totiž vždy podtrhne tu správnou atmosféru ve vašem domově, firmě nebo instituci a spolu se správným sladěním interiéru vytvoří nadčasové místo plné pohody, kam se každý rád vrací.

Možná Vás právě proto tyto zmiňované důvody přivedly i na tuto webovou stránku věnovanou nabídce pokládání a renovaci dřevěných parketových podlah. I když může znít v současné době profese "parketář" staromódně, není tomu tak. Vždy budou existovat lidé, kteří dají přednost klasice, trvanlivosti a originalitě před náhražkami. Jsme rádi, že k nim patříte i Vy a dovolujeme si Vám nabídnout naše služby.

Pokládání a renovaci dřevěných parketových podlah se věnujeme již od roku 1996. Naše dlouholeté zkušenosti jsou tak pro Vás tou nejlepší zárukou kvalitně odvedené práce k Vaší plné spokojenosti.

Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi; ať již při pokládání parket nových nebo při obnovování zašlé krásy parket již položených.

 

 

Fotogalerie: Masivní parkety-vlysy

Masivní parkety-vlysy

Aktuální přehled vyráběných rozměrů

24.10.2008 21:54

 

Aktuální přehled vyráběných rozměrů:

Tloušťka (mm)
Šířka (mm)
Délka (mm)
22 60 300
400
22 70

320

420
500
860
14 70 320
420